Blog

Zmiany

time for change sign with led light
Zmiany, zmiany, zmiany …

Jedyną niezmienną w życiu jest to, że wszystko się zmienia… Zmienia się świat który nasotacza a my wraz z nim. I nie ma w tym nic złego. Trzeba tylko uważnie obserwować, by nie pozostać w tyle.

Dorastałam w latach 90, wszystko było szare i każdy marzył o czymś z zachodu. O walkmanie czy jeansach z PEWEXU, to były czasy! Wszystko co z zachodu było lepsze od naszego. Inna sprawa, że nie wiele u nas było.

A potem nie wiadomo kiedy to z zachodu zmieniło się na to ze wschodu. I nie jest już takie ładne, trwałe, wygodne. Wszystkiego wszędzie pełno, ale zakupy już nie cieszą tak jak kiedyś. Metki zagranicznych koncernów nie są już synonimem luksusu.To zwykła chińszczyzna, masowo produkowana, byle więcej, taniej, szybciej.

Teraz czas na zmiany. Luksus jest produkowany w Polsce. Ręcznie, z dbałością o każdy szczegół. Pytanie tylko czy jesteś gotowy by to zauważyć i docenić?

Zmiany nie zachodzą z dnia na dzień, to proces. Ale on już się dzieje. Coraz częściej wybieramy to co polskie, dojrzewamy do tego, że jakość kosztuje.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *