Zabawki

Misie, klocki, puzzle, grzechotki, lalki, a czasem po prostu patyki, piasek, kamienie. Zabawki, temat rzeka. Dobrze gdy nie tylko bawią, ale też uczą. Wybór na rynku jest ogromny, i jak tu wybrać tą odpowiednią?

Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze, sprawdź czy zabawka ma wszystkie niezbędne certyfikaty i jest odpowiednio dobrana do wieku dziecka. Ważne by bawiąc się rozwijało swoje umiejętności i uczyło się nowych rzeczy. Warto pamiętać, żę zabawa jet niezbędnym elementem rozwoju dzieci.

Nasz świat zalewa plastik, dlatego my stawiamy na drewno i inne ekologiczne rozwiązania. Wyobraźnika dziecka nie zna granic i nie potrzebuje niczego skomplikowanego by dobrze się bawić. Najczęściej proste rozwiązania są najprostsze.

Drewniane zabawki, nie dość że są ekologiczne to stanowią też wspaniałą ozdobę pokoju. I nie trzeba się martwić o wymianę baterii, są napędzane wyobraźnią.

Pokażemy Wam propozycje zarówno dla maluszków, jak i dla starszych dzieci. Na rynku pojawia się wiele innowacyjnych pomysłów , warto być więc na bierząco. Polskie marki mają nam wiele do zaoferowania.

Polecamy

Witajcie w świecie eco-zabawek https://eco-zabawki.pl/ . Ich znakiem rozpoznawczym jest ten sympatyczny gekon Draco. Co tu znajdziecie? Szeroki wybór drewnianch zabawek oraz mebelków dla dzieci. Ta marka to połączenie tradycji z nowoczesnością.

Eko-zabawki to nowa, dynamicznie rozwijająca się firma. W jej skład wchodzą młode, energiczne osoby, które kochają zarówno dzieci jak i naturę. Ich produkty są ekologiczne, solidne i ponadczasowe. Na pewno zostaną z Wami na dłużej.

Ekologia jest dla nich bardzo ważna, dlatego przy produkcji używają wyłącznie naturalnych i ekologicznych farb czy olejów. Zabawki wysyłane są w biodegradowalnych opakowaniach.

Znajdziecie tam zarówno zabawki dla maluszków takie jak grzechotki czy gryzaczki, jak i dla przedszkolaków oraz dzieci w wieku szkolnym. Te zabawki nie tylko uczą, ale też rozwijają i przygotowują do dorosłego życia.

Jeśli właśnie urządzacie pokój dziecięcy koniecznie sprawdźcie ich mebelki

Wszystkie pordukty dostępne są na ich stronie internetowej https://eco-zabawki.pl/. Polskie, drewniane, ekologiczne, trwałe, ponadczasowe czyżbyśmy znaleźli zabawki idealne?