Ubranka bambusowe

Ubranka bambusowe

Wiekszość z nas kojarzy bambus z egzotyczną rośliną, z której produkuje sie mebele i dodatki do domu. A wiecie, że można też uszyć z niego ubranka bambusowe oraz skompletować całą wyprawkę dla maluszka? Są wyjątkowe delikatne i miękkie, a zarazem super wytrzymałe. Jest to też idealna tkanina dla alergika. Wręcz stworzona dla delikatnej skóry dzieci i niemowląt. Cudowne właściwości bambusa doceniła polska marka Lolobaby. Witajcie w ich bambusowym świecie!

Polska marka dziecięca

Lolo baby to nowa polska marka dziecięca. Powstała w 2020 w samym środku pandemii. Według nich ubranka mają być przede wszystkim funkcjonalne i łatwe w zakładaniu. Wszytko po to by ułatwić życie rodzicom i dzieciom. Bo nie ma nic gorszego niż płaczace dziecko i bodziak, ktory nie chce przejść przez głowę. Dzięki Lolobaby przebieranie maluszka będzie proste i przyjemne nawet dla młodych, niedoświadczonych rodziców. Warto też dodać, że materiały, których używają posiadają niezbędne certyfikaty, co jest gwarancją bezpieczeństwa. W kolejnym akapicie dowiecie się dlaczego jeszcze warto wybierać ubranka bambusowe.

Tkanina dla alergika

Ubranka z bambusu mają właściwości antyalergiczne, idelanie sprawdzą się jeśli macie w domu małego alergika. Są też antybakteryjne i antystatyczne oraz ograniczają rozwój bakterii i drobnoustrojów. Do tego bambus to wyjątkowo odporna roślina i przy jej chodowli nie trzeba używać środków ochrony roślin. Jeśli myślicie, że Wasze dzieci szybko rosną to powiemy Wam, że bambus potrafi w ciągu jednego dnia urosnąć 1 metr. W ciągu 2-3 lat osiąga wielkość drzewa gotowego do ścięcia.

Wyprawka dla maluszka

Ubranka bambusowe idelanie sprawdzą się jeśli właśnie kompletujecie wyprawkę dla maluszka. Są wyjątkowo delikatne i przewiewne. Zapewniają termolegulację, dlatego sprawdzą się przy każdej pogodzie. Na stronię Lolobaby znajdziecie praktyczne, rozpinane body i pajacyki. Bez wątpienia ułatwią one nocne przewijanie. By zapewnić maksymalny komfort dla maluszka, ubranka nie posiadają wewnętrznych metek. Są milutkie i delikatne. Możecie wybrać klasyczną biel lub kolorową kolekcję Verano.

Moda lat 90

Lolobaby to nie tylko bambusowe ubranka dla maluszków, ale też dla większych dzieci. Energetyczne kolory, lużne kroje przenoszą nasz w świat mody lat 90. Old school w nowoczesnym, polskim wydaniu. Dzieciaki będą w nich bosko. Możecie skompletować bluzę i spodenki w tym samy kolorze, albo zaszaleć i stworzyć własną kombinację. Miłej zabawy.

Kids Planet – przewodnik po polskich markach dziecięcych