Szeptusie

Narodziny maluszka to wielka zmiana w życiu każdego rodzica. Ale też szok dla dziecka. Świat wygląda i brzmi inaczej niż z perspektywy brzucha mamy. Niektóre maluszki potrzebują więcej czasu by oswoić się z nową sytuacją, często mają problem ze spaniem. I tu z pomocą przychodzą Szeptusie. Mięciutkie pluszaki, które ze swoich serduszek wydają biały szum. Przypomina on świat, który niemowlę słyszało przez pierwsze 9 miesięcy. Szeptusie to niezastąpiona pomoc przy usypianiu i uspokajaniu maluszka. Niezbędny elementem wyprawki dla dziecka i idealny prezent na baby shower. Nie ma przecież nic cenniejszego niż szczęśliwy, wyspany maluszek.

Biały szum

Biały szum to nic innego jak jednolity dźwięk wydawany przez urządzenia elektroniczne. Do złudzenia przypomina on dźwięki, które maleństwo słyszało będąc jeszcze w brzuchu. Naukowcy odkryli, że dla niemowląt cisza jest czymś nienaturalnym, dlatego właśnie powstały Szeptusie. Pluszaki posiadają 7 różnych opcji dźwiękowych, dzięki temu ułatwiają noworodkom przystosować się do życia pozna łonem matki. To niezastąpieni przyjaciele od pierwszych dni życia i piekny pomysł na prezent dla przyszłej mamy.

Przyjaciel na lata

Każdy z nas miał swojego ulubionego pluszaka, najlepszego przyjaciela. Dodawał otuchy, ułatwiał zasypianie, dawał poczucie bezpieczeństwa. Szeptuś to przyjaciel na lata, bo rośnie razem z dzieckiem. Na początku ukoi swoim szumem. Potem będzie stymulował rozwój sensoryczny, a dla starszaka będzie najlepszym wsparciem pierwszego dnia w przedszkolu. Na stronie Szeptusie znajdziecie też piękne bajki do opowiadania przez snem. Zerknijcie do Szeptusiowej Doliny.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Misie Szeptusie są w 100% bezpieczne, nawet dla noworodków. Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, wypełnione są ekologicznymi kulkami sylikonowymi. Objętne są dożywotnią gwarancją. Szeptusie to idelany prezent na baby shower. Spokojny sen dziecka jest najlepszym prezentem jaki może sobie wymarzyć młoda mama. Zajrzyjcie na stornę Szeptusie i poznajcie całą szeptusiową rodzinkę. Bezpieczne, praktyczne i urocze.