Syska Design

Jakość sygnowana nazwiskiem

Syska Design to Agnieszka i Dominik Syska. Młodzi, zdolni i z głowami pełnymi pomysłów. Z powodzeniem łączą zamiłowanie do drewna, prostote i nowoczesne wzornictwo. Tworzą drewniane zabawki, dekoracje do domu, przedmioty codziennego użytku oraz meble. Bez wątpiena każdy znajdzie tu coś dla siebie. Hitem są drewniane kamienie balansujące oraz maszynka do …tatuażu.

Zabawki

Ten dział interesuje nas najbardziej 🙂 Uwielbiamy drewniane zabawki i z zaciekawieniem obserwujemy co jeszcze można zrobić z z pozoru zwykłego kawałka drewna. Syska Desing ma w swojej ofercie wiele interesujących pozycji wyjątkowe zabawek, które uczą i rozwijają. Zobaczcie sami co znaleźliśmy w ich ofercie.

Drewniane kamienie balansujące

Idealna propozycja dla rodziców, którzy pragną by ich malec rozwijał się poprzez zabawę. Każdy kamień ma inna wielkość i kształt, przez co ułożenie z nich wieży wcale nie jest takie łatwe. Trzeba wykazać się przy tym nie lada cierpliwość. Całość wykonana jest z drewna świerkowego, impregnowanego olejem, dzięki czemu kamienie są lekkie i miłe w dotyku. Zabawka rozwija koncentrację oraz motorykę, przeznaczona jest dla dzieci od 2 do 6 roku.

Wędkowanie

Drewniane rybki i wędki z magnesami, czyli wędkowanie dla najmłodszych. Zadaniem dziecka jest złapanie rybki na haczyk, w tym przypadku magnes. Przy okazji zabawa rozwija koordynację wzrokowo-słuchową, cierpliwość i koncentrację. Brzmi zachęcająco. To co idziemy na ryby?

Kółko i krzyżyk

Gra, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Tym razem w drewnianym wydaniu, ze sklejki brzozowej. Uczy logicznego myślenia, analizowania oraz planowania, a także stanowi piękną ozdobę pokoju. Idealna gra dla dzieci powyżej 3 roku życia.

First INK

Na koniec coś naprawdę wyjątkowego. Propozycja dla prawdziwych artystów i przyszłych tatuażystów. Kto powiedział, że maszynki do tatuażu są tylko dla dzieci. Te są wyjatkowe, bo na mazaki. Od teraz każde dziecko może stworzyć małe dzieło sztuki, czy to na papierze czy na ciele. Po więcej inspiracji zapraszamy na stronę https://syska.design/