Sweet Baby buty dla dzieci

buty dla dzieci

Na naszych stronach często gościmy młode polskie marki. Dziś firma z kilku pokoleniowym doświadczeniem szewskim. Sweet Baby od ponad 10 lat ręcznie produkuje buty dla dzieci. Według nich to nie dzieci muszą się dopasować do butów, a buty do nich. Specjalne zamówienia, to dla nich żaden problem. Możecie sami ustalić wymiar, kolor, a nawet wzór bucików. A jest w czym wybierać. W sklepie internetowym znajdzieci między innymi jednorożce, króliczki, rekiny czy flamingi. Ich znakiem rozpoznawczym są paputki, czyli wygodne kapcie dla dzieci oraz przewiewne sandałki. Idealne buciki do przedszkola!

Boso przez Świat

Buciki dziecięce Sweet Baby są super miękkie i lekkie. Wykonane z naturalnej skóry, dopasowują się do stópki dziecka i dają uczucie chodzenia boso. Mają elestyczną, antypoślizgową podeszwę, idelanie sprawdzą się jako buciki do przedszkola lub po domu. Dzieci są ciągle w ruchu, dlatego też wygodne buciki to podstawa. Na lato polecamy Wam przewiewne sandałki. Gwarantujemy, że dzieci nie będą chciały ich zdejmować.

Komfort przede wszystkim

Jak już zdążliście się przekonać bucikom nie brakuje uroku, a przy tym są wprost stworzone dla dzieci. Wszystko zgodnie z zaleceniami pediatrów, by wspomagać zdrowy rozwój malutkich stópek. Na stronie Sweet Baby znajdziecie wiele cennych wskazówek jak dobrać pierwsze buty dla dziecka, czy dlaczego miekka, antypoślizgowa podeszwa jest tak ważna. I na zakończenie dodamy, że w swojej ofercie mają też buty dla dorosłych! Od teraz możecie stworzyć zgrany duet z Waszym dzieckiem.