Styl boho

Ubrania w stylu boho dla dzieci

Długie, zwiewne sukienki i spódzniczki, frędzelki, kwiatowe wzory i mnóstwo kolorów. Tym charakteryzuje się styl boho. Jest dziewczęco i z charakterem. Trochę artystycznie, trochę na luzie. Ten styl jest wprost stworzony dla letnich, wakacyjnych stylizacji. Każda mała dziewczynka poczuje się wyjątkowa w ubrankach w stylu boho. Jeśli Ty go lubisz to zapewne Twoja córeczka też go pokocha. Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, również w kwestii ubioru.

Spódniczka w stylu boho

Musi być długa i kolorowa. Ma być luźna i ma …rosnąć razem z dzieckiem. Na początku będzie w wersji maxi, a na kolejny sezon midi. A może w przyszłości będzieci ją sobie z córką porzyczać. Wierzymy, że dobra moda to taka którą nosimy latami, a nie tylko przez jeden sezon. A styl boho jest ponadczasowy i zawsze będzie modny. Wystarczą tylko inne dodatki by Twoje ulubiona spódniczka w stylu boho nabrała zupełnie nowego wyglądu. Oczywiście zawsze warto też zwrócić uwagę na materiał z jakiego jest zrobiona, aby posłużła nam jak najdłużej. I dobrze ją się nosiło.

Artystyczna dusza

Boho bez wątpienia kojarzy nam się ze środowiskiem artystycznym. Z potrzebą wyróżnienia się wśród tłumu. Z potrzebą bycia sobą i bycia wiernym swoim ideałom. Każdy z nas jest inny i każdy wyjątkowy. Ubranie to jeden ze sposobów na pokazanie światu kim jesteśmy i co jest dla nas ważne. Wszyscy mamy w sobie coś z artysty, choć czasem ciężko to dostrzec. Warto wpajać poczucie piękna w naszych dzieciach już od małego. Pozwalać im bawić się modom i tworzyć barwne stylizacje.

Bohemian Youngster

Jeśli kochacie boho, to zapewne pokochacie Bohemian Youngster. To młoda polska marka stworzona z myślą o dziewczynkach. Znajdzieci tu długie sukienki, zwiewne spódniczki i całą masę inspiracji. Więcej o marce przeczytacie tutaj . Ich najnowsza kolekcja Little Girl in Big City to taka podróż dookoła świata, śladami artystycznej duszy w stylu boho. Całość do kupienia na stronie Bohemian Youngster.