Blog

Slow fashion

slow fashion

Slow fashion to nie tylko moda, to styl życia. Zwalanimy, by docenić to co w życiu najcenniejsze. Nie ważne ile mamy ubrań w szafie, liczą się tylko te które lubimy i nosimy z przyjemnością. Bo by życiu nie o to chodzi by mieć tysiące znajomych, a o to by mieć garstkę oddanych przyjaciół.

Slow fashion powstaje powoli, z miłością i dbałością o każdy szczegół. To pochwała pracy ludzkich rąk, powrót do tradycji. Tu liczy się jakość nie ilość. Wszystko dopięte jest na ostatni guzik, począwszy od wysokiej jakości materiałów, na opakowaniu kończąc. To klient jest w centrum zainteresowania. Każdy traktowany jest wyjątkowo.

Slow fashion kupuje się powoli, z rozwagą. Nie dlatego, że coś jest tanie. Każda rzecz ma być dokładnie taka jak sobie wymarzyliśmy. Często produkty powstają specjnie dla nas, na indywidualne zamówienie. Czasem trzeba poczekać, tydzień lub dwa. Ale wiemy, że będzie warto. Zakupy dają nam satysfakcję i to przyjemne uczucie dobrze wydanych pieniędzy.

Slow fashion nosi się powoli, nie do pierwszego prania, nie przez jeden sezon. Często ma więcej niż jednego właściciela, co czyni go jeszcze bardziej unikatowym. Pozwala nam wyróżnić się z tłumu, podkreśla indywidualizm i nasz styl. Ważne są dodatki i osoba która je nosi.

Wszystko to co nas otacza ma na nas wpływ. Każdy produkt ma swoją historię, ze wszystkim łączą się jakieś wspomnienie. Warto mieć wokół siebie wartościowe przedmioty, przedmioty z duszą. W codziennym pędzie zapominamy co jest naprawdę ważne życiu. Pragniemy wszystkiego coraz więcej, coraz taniej, zapominając o jakości.

Czas na zmiany. A zmiany zaczyna się od siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *