Pomysłowe rozwiązania

pomysłowe rozwiązania
Photo by Pixabay on Pexels.com

Kreatywność polskich twórców nie przestaje nas zadziwiać. Na tej stronie pokarzemy pomysłowe rozwiązania, które stosują polskie marki. Z pewnością inspiracją do większości projektów były … dzieciaki. Wiele pomysłów przychodzi nam przecież do głowy w trakcie codziennych zajęć i zabawy z dziećmi. Jeśli brakuje Ci czegoś na rynku to stwórz to. Pamiętaj nie ma rzeczy niemożliwych!

Znajdziecie tu dużo inspiracji na oryginalny prezent dla dziecka. My jak zawsze stawiamy na funkcjonalność. Jesteśmy pewni, że nasze propozycje zadowolą zarówno dzieci jak i rodziców. Polskie marki mają ogromny potencjał, czas go wykorzystać.

Bezpieczeństwo w podróży

Przewożenia dziecka w foteliku samochodowym to już standart. Nie wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę, że aby fotelik spełniał swoje zadanie pasy muszą dobrze przylegać i nie powinny być zapinane na grube kurtki. Latem nie stanowi to problemu, ale jak rozwiązać to zimą? Od teraz to już nie problem, z pomocą przychodzą otulacze Momika. Otulacz to alternatywa dla tradycyjnego śpiworka. Otwarta konstrukcja ułatwia wkładanie niemowlaka oraz zapewnia mu maksimum bezpieczeństwa. Więcej o marce Momika przeczytacie tutaj.

Pościelowe wyszukiwanki

Lubicie książeczki wyszukiwanki? Trenują spostrzegawczość, uczą cierpliwości i bawią. A gdyby tak wydrukować je na pościeli i innych dziecięcych tekstyliach? Na ten genialny pomysł wpadła polska marka ha ha wyszukiwanki. Więcej przeczytacie tutaj. Przyznajcie sami, jest to bardzo pomysłowe rozwiązanie. Możecie wszystko zaprojektować według własnego projektu, a potem razem z dziećmi świetnie się bawić. To nie jest zwykła pościel, to ilustrowane tekstylia do opowiadania.