garderoba kapsułowa dla dzieci
Blog

Polskie ubrania dla dzieci Philippe

Polska marka dla dzieci

W dzisiejszym odcinku dowiecie się między innymi jak stworzyć garderobę kapsułową dla dzieci, czym jest ,,peach effect” oraz poznacie grzybka Teofila oraz ptaszka Ćwir Ćwira, autorski wzór marki Philippe. Oto nowa polska marka dla dzieci. Philippe to rodzinna marka z Łodzi. Marka, która stawia na etyczne warunki pracy oraz fair trade. W ich internetowym sklepie znjadziecie ubrania dla dzieci do 6 roku życia. Wygodne i praktyczne bluzy, spodnie czy koszulki. Ich bomberki dla dzieci to must have każdego przedszkolaka. Tyle tytułem wstępu. Teraz idziemy oglądać ubranka!

Kolekcja basic and art

Marka wypuściła na rynek jednocześnie dwie kolekcje. Basic, czyli jednolite kolory. Trochę wrzosu, klasycznej głębokiej czerni i odrobina różu. Naszą uwagę przykół kolor marchewkowy. Jakby czerwony, ale bardziej pomarańczowy. Sprawdzi się zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Natomiast kolekcja art to autorskie wzory, zaprojektowane specjalnie dla nich. Więc niepowtarzalne. Spotkacie tu uroczego grzybka Teofila czy ptaszka Ćwir Ćwira. Nadruki naniesione są na ubrania metodą cyfrową, dzięki temu są trwałe i niewyczuwalne. Obie kolekcje można ze sobą dowolnie łączyć, tworząc ciekawe stylizacje dla najmłodszych.

Garderoba kapsułowa dla dziecka

Bez wątpienia Philippe to super propozycja dla rodziców, którzy chcą skompletować garderobę kapsułową dla swojego dziecka. Tu wszystko pasuje do wszystkiego. Kupując dwa komplety ubranek, możecie stworzyć kilka ciekawych kolorystycznie połączeń. I tak czarna bomerka dla dzieci idelanie będzie pasować z marchewkowymi spodniami czy spódniczką. Możecie też być w wersji monohromatycznej. Tu liczy się jakość a nie ilość. Podsumowując, nie trzeba mieć dużo ubrań. Trzeba mieć takie, które do siebie pasują, są wygodne i praktyczne. Zaoszczędzi nam to dużo pieniędzy i czasu w trakcie porannych przygotowań, kiedy każda minuta jest na wagę złota.

Detale

Autorskie wzory, jakość materiałów i te detale. Za to kochamy polskie marki. Ubranka Philippe są milutkie jak skórka brzoskwini. Mają miły w dotyku meszek, tzw peach effect. Kieszonki spodni wyposażone są uwaga! w magnesy, przez zamykają się same i żaden skarb w nich ukryty się nie zgubi. Bluzy z przedłużanym tyłem uchroniom przed wiatrem czy chłodem. Czasem wystarczy mały detal, aby stworzyć coś niepowtarzalnego. Ubranka zanim trafią do sprzedaży testowane są przez … Filipa, syna właścicieli i pomysłodawców marki. Już chyba się domyślacie skąd wzięła się nazwa Philppe. Udanych zakupów!

Kids Planet, przewodnik po polskich markach dziecięcych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *