Blog

Podróże

airplane over world map on blackboard

Podróże to jedyna rzecz na jaką wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi. Uczą, inspirują, a z drugiej strony pokazują jak dobrze mieć dokąd wrócić, mieć swoją bazę wypadową, mieć dom. Nic tak nie ładuje baterii jak podróż. Pozwala oderwać się od rzeczywistości i dostrzec otaczające nas piękno. Pobyć przez chwilę z samym sobą. To często w podróży przychodzą nam do głowy najlepsze pomysły i nowe rozwiązania. Właśnie podczas podróży narodziła się nowa polska marka ubranek dla dzieci.

Gdyby nie podróż na drugi koniec Świata, do dalekiej Australii, zapewno nie byłoby KidsPlanet. Po kilku latach na obczyźnie zatęskniłam za polskością. I nie byłam nawet do końca świadoma jak bardzo. Wszystko zaczeło się od prezentu dla córeczki przyjaciółki, chciałam aby było to coś w 100% polskiego. I tak odkrywałam coraz to nowsze polskie marki. Dalszą część tej historii już znacie. Teraz KidsPlanet jest moim łącznikiem z Polską, zawarłam dużo nowych wirtulanych znajomości i dobrze mi z tym. Wierzę, że polska marka ma ogromny potencjał, czas go w pełni wykorzystać.

Początki marki Mullido też wiążą sie z podróżą i to nawet w nasze rejony. Natalia i Michał, właściciele marki mieli przyjemność przez rok mieszkać w Nowej Zelandii. Zauroczeni pięknem tego kraju stworzyli kolekcję ubranek inspirowaną przyrodą tego kraju. Ich ubranka pełne są egzotycznych zwierząt, dzięki nim każdy może poczuć sie jak mały odkrywca. Kto wie, może właśnie polska marka Mullido stanie się inspiracją dla dzieci i rodziców, wychowa przyszłych podróżników. Podróże kształcą, to pewne.

Więcej o polskiej marce Mullido przeczytacie tutaj. I mozemy Wam zdradzić, że już pracują nad nową letnią kolekcją. Czekamy z niecierpliwości. Ubranka dla dzieci Mullido są naprawdę wyjątkowe, stworzone dla małych podróżników, pragnących odkrywać świat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *