Plantpur

ekologiczne materace

Ahh śpij kochanie

Sen jest niezbędnym elementem prawidłowego rozwoju dziecka. Dlatego też wybór odpowiedniego materaca do łóżeczka jest tak ważny. PlantPur to rodzinna firma produkująca ekologiczne materace dla dzieci i dorosłych. Co ich wyróżnia? Innowacyjne rozwiązania, bezpieczeństwo, wszystko po to by zapewnić prawidłowy rozwoju i dobrą pozycjię podczas snu.

Ekologiczne materace

Marka PlantPur bardzo dużą wagę przywiązuje do ekologii. Są jedynym na świecie producentem ekologicznych materacy. W swoich produktach wykorzystują opatentowaną, wysokoelastyczną piankę, w której do 50% substancji ropobochodnych zastąpili olejami roślinnymi. To najlepszy wybór dla rodziców, którzy cenią ekologiczne rozwiązania i bezpieczeństwo swoich dzieci.

Dla najmłodszych

Linia materacy PlantPur Baby stworzona została specjalnie dla najmłodszych użytkowników. Materac do łóżeczka posiada dodatkowy materac nawierzchniowy ze zdejmowalnym pokrowce. Można go bez problemu odpiąć i wyprać, bez wątpienia jest to wyjątkowo praktyczne i higieniczne rozwiązanie.

Materace dla dzieci PlantPur sprawdzą się też u maluchów, które mają problemy z alergią. Wszystkie tkaniny użyte przy produkcji materacy mają certyfikaty, są antyalergiczne i nie podrażniają skóry dziecka. Powłoka znasączona wyciągiem z liści aloesu zapobiega nadmiernemu rozwojowi roztoczy oraz bakterii.

Nie tylko dla dzieci

PlantPur ma swojej ofercie również materace dla dorsłych, także w niestandardowych wymiarach. Śpiąc spędzamy 1\3 życia, dlatego też wybór odpowiedniego materaca jest tak ważny. 4 lata testów, 3 patenty, 2 wzory zastrzeżone i do 30 lat gwarancji. Te dane mówią same za siebie. Aby zobaczyć pełną ofertę, odwiedźcie koniecznie stronę PlanPur. Dodatkowo możecie przetestować je w swoim domu zupełnie za darmo.

Słodkich snów

Materac już macie. Teraz czas na pościel. Sprawdźcie nasze propzycje tutaj. Każda inna i wszystkie wyjątkowe. Jesteśmy pewni, że znajdziecie coś dla siebie. Udanych zakupów i słodkich snów. Nawet największe łobuziaki są słodkie … jak śpią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *