Personalizowane prezenty dla dzieci

Drewniane zabawki

Paticzkowo to kolejna polska marka, która stawia na naturalne, czyli drewniane zabawki i akcesoria dla dzieci. Zamówienia indywidualne i personalizowane prezenty dla dzieci i dorosłych to ich specjaloność. W ich internetowym sklepie znajdziecie zarówno artykuły dla najmłodszych jak i zabawki dla przedszkolaków. Gryzaki, zawieszki do smoczków, grzechotki, pomoce naukowe, to tylko nie które z ich propozycji. Całe mnóstwo inspiracji na prezenty, nie tylko dla dzieci, ale też dla babci, dziadka czy dla nauczyciela. A wszystko to ręcznie robione z najwyższą starannością by zadowolić każdego klienta. Witajcie w ich Paticzkowym świecie. Gdzie zabawa łączy się z nauką.

Personalizowane prezenty dla dzieci

Szukacie ciekawego pomysłu na prezent dla dziecka? Zerknijcie na stronę Paticzkowo. Znajdziecie u nich drewniane zabawki i pomoce dydaktyczne dla dzieci w różnym wieku. Ciekawą propozycją są gotowe boxy prezentowe. Możecie też dodać do nich personalizacją. Idealnie sprawdzą się jako prezent na baby shower lub roczek. Personalizowane prezenty dla dzieci są teraz bardzo modne. Każdy lubi dostać coś wyjątkowego, stworzonego specjalnie dla niego. A dla starszaków polecamy nowość, Smart Box. Kreatywny zestaw dla przedszkolaków, który powstał pod okiem psychologa.

Zabawki dla przedszkolaka

Kto ma w domu przedszkolaka ten wie, że nie łatwo go czymś na dłużej zainteresować, gdy wokół tyle pokus. Komputery, telewizory, smartphony kuszą na każdym kroku. I tu z pomocą przychodzi Smart Box. To zestaw do nauki i zabawy stworzony z myślą o rozwoju dziecka. Będzie służuł zarówno 3-latkom jak i 7-latkom Poszczególne elementy możecie wykorzystywać na wiele różnych sposobów. Wszystko po to by pobudzić kreatywność dzieci i dorosłych. Idealnie łączy zabawę z nauką. I do tego wszystko jest z materiałów przyjaznych środowisku. Jesteście ciekawi co znajduje sie w boxie? Drewniany szablon w kształcie tęczy, kolorowe pompony i koraliki, sznurki, cyferki,magnesy samoprzylepne. Są też drewniane szczypce i łyżeczka, a także karty pracy wraz ze stojakiem. Co ważne macie też dostęp to obszrnej instrukcji online wraz z pomysłami na kreatywną zabawę. Smart Box do kupienia na https://paticzkowo.pl/ Polecamy, super zabawka dla przedszkolaka i świetny pomysł na prezent.

Przewodnik po polskich markach dziecięcych https://kidsplanet.blog/