Parenti

materiałowe książeczki

Książeczki dla niemowląt

Czytanie książek to piękna pasja, warto ją rozwijać od najmłodszych lat. Miłość do książek można zaszczepić w dzieciach na długo przed tym zanim same zaczną czytać. Najlepiej zacząć od książeczek dla niemowląt marki Parenti. Książeczki zaprojektowane są specjalnie z myślą o niemowlętach i z pewnością rozbudzą czytelniczą pasję .

Bezpieczeństwo

Parenti to ręcznie robione książeczki dla niemowląt oraz pomoce dydaktyczne i zabawki. Powstają w rodzinnej pracowni, wyłącznie z certyfikowanych materiałów, dzięki czemu mamy pewność, żę są bezpieczne dla maluszków. W razie zabrudzenia można je wyprać w pralce.

Zabawki kontrastowe

Małe dzieci widzą świat inaczej niż my. Początkowo nie dostrzegają pastelowych barw. Biało-czarne kolory, wyraziste wzory, to to co przyciąga ich wzrok. Okres niemowlęcy to czas intesywnego rozwoju dziecka, a kontrastowe zabawki doskonale stymulują wzrok. Marka Parenti zna potrzeby dzieci, ich produkty powstają pod okiem optometrystów i psychologów.

Książeczki kontrastowe skierowane są do najmniejszych dzieci. Dla trochę starszych, które już samodzielnie siedzą polecamy te z realistycznymi obrazkami. Idealnie sprawdzą się przy poznawaniu nowych słów.

Wspólne czytanie

Wspólne czytanie książeczek z dziećmi to doskonały sposób na pogłębianie emocjonalnej więzi w rodzinie. Dla młodszych dzieci to też nauka chwytania, wertowania stron, a dla troszkę starszych stymulacja nauki mowy. Książeczki Parenti to idealny prezent dla każdej młodej mamy.