Ozdoby do pokoju dziecięcego z filcu

Filcowe ozdoby

Witajcie w filcowym świecie Felting Frog. Znajdziecia tu piękne, ręcznie robione zabawki i ozdoby do pokoju dziecięcego. Karuzele do łóżeczka, filcowe ozdoby, stojaki edukacyjne, zawieszki do wózka i wiele innych pięknych rzeczy. Unikatowe i niepowtarzalne. Wraz z Magdą, właściecielką marki możecie stworzyć coś naprawdę wyjątkwego. Personalizacje i zamówienia specjalne, są zawsze miło widziane. Dzięki dodatką w prosty sposób zmenicie dowolne pomieszczenie w magiczną dziecięca krainę.

Ręcznie robione zabawki z filcu

Świat tonie w plastiku. A gdyby tak wrócić do korzeni i być bardziej eko? Tak jak Felting Frog, czyli filcowa żaba. Filc to jedna z najstarszych tkanin. Stosuje się go do wyrobu kapeluszy, beretów, a także w tapicerstwie. Idealnie nadaje się też do tworzenia ozdób, dekoracji czy zabawek. Mają one wyjątkowy urok i bez wątpienia są bardziej ekologiczne. Czy może być coś piękniejszego niż taka rustykalna karuzela do łóżeczka? Wszystkie zabawki Felting Frog powstają ręcznie, według projektu Magdy. Warto też podkreślić, że materiały, które mogą mieć bezpośredni kontakt z dzieckiem, posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. To co skusicie się na filcowe ozdoby?

Karuzela do łóżeczka

To jedna z pierwszych niemowlęcych zabawek. Piękny pomysł na prezent dla przyszłej mamy. Magda wyczaruje dla Was karuzelę w dowolonym kolorze, tak aby pasowała to Waszego wnętrza. Mogą być na niej zwierzątka, chmurki, pojazdy czy cokolwiek sobie wymarzycie. Większość powstaje na zamówienie przez co są jedyne w swoim rodzaju. Jesteśmy pewni, że dzieci je pokochają. Do kompletu możecie też dokupić zawieszki do wózka lub smoczka oraz inne ozdoby do pokoju dziecięcego.

Stojaki edukacyjny

I na koniec hit, stojaki edukacyjny, zwane też baby gym. Czyli drewniane stojaki, na których możecie zawiesić filcowe ozdoby. Dzieciaczka kładziecie na podłodze i tak zaczyna się jego ,,trening”. A wy macie chwilę dla siebie. Może tym razem uda się wypić ciepłą kawę. Stojaki edukacyjne dzięki swojej prostocie pasują do każdego wnętrza. Posłuż z pewnością nie jednemy dziecku. A zawieszki możecie dowolnie wymieniać.

Filcowelove, filcowe ozdoby

Mamy nadzieję, że podzielacie naszą miłość do filcu. Ma on swój wyjątkowy urok i jest bardziej ekologiczny. Felting Frog to idealne miejsce jeśli szukacie unikatowego prezentu na baby shower lub ozdoby do pokoju dziecięcego. Już niebawem pojawi się ich stona internetowa, a póki co możecie składać zamówienia przez instagram https://www.instagram.com/felting_frog/ lub facebook https://www.facebook.com/feltingfrog

Po więcej inspiracji zapraszamy na naszą stronę https://kidsplanet.blog/