Olejvita

Oleje roślinne

Witamy na pokładzie naszego kolejnego partnera, olejarnie Olejvita. Bez wątpienia dla każdego rodzica zdrowie dziecka jest najważniejsze. A o zdrowe nawyki żywieniowe należy dbać od najmłodszych lat. Dlatego tak ważne jest by uwzględnić oleje roślinne w codziennej diecie.

Oleje roślinne to niezbędny element w diecie zarówno dzieci jak i dorosłych. Dostarczają energii, wspierają rozwój układu nerwowego, mózgu oraz wzroku. Co ważne są żródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Nie są one produkowane przez nasz organizm, a jednocześnie są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Dlatego nie zapomnijcie o nich przy rozszerzaniu diety maluszków. Jaki olej wybrać? Jak najbardziej naturalny. My polecamy Wam markę Olejvita.

Zdrowie na talerzu

Olejvita to mała, rodzinna olejarnia z Łodzi. Wszystkie ich produkty sa w 100% naturalne i pozbawione konserwantów. Olej tłoczą dopiero na zamówienie klienta, wszystko po to by dostarczyć jaknajświeższych doznań smakowych. Warto dodać, że dzięki niskiej temperaturze tłoczenia, poniżej 40C, nie tracą swoich właściwości leczniczych.

W ich ofercie znajdziecie między innymi oleje z nasion rzepaku, pestek dyni czy z nasion konopi. Na stronie znajdziecie też informacje o właściwościach i zastosowaniu olei. Pamiętajcie , że oleje, to niezbędny element w diecie dziecka. A olej z czarnuszki idelnie działa na wzmocnienie odporności. Po więcej praktyczny informacji zapraszamy tutaj.

Regulamin konursu tutaj