Nulli akcesoria dla dzieci

Niebieski-królewski

Kolor niebieski to ulubiona barwa większości ludzi na świecie. To kolor nieba i wody. Symbolizuje spokój, stabilność i bezpieczeństwo. Wszystko to, czego potrzebują dzieci. Nic dziwnego, że w najnowszej kolekcji marki Nulli przeważa właśnie ten odcień. Unikatowe, autorskie wzory nadrukowane są przy pomocy farb bezpiecznych dla dzieci. Wszystko to w trosce o najmłodszych. Witajcie w świecie nasyconym pięknymi barwami i wzorami. Witajcie w świecie Nulli.

Akcesoria dla dzieci

Marka Nulli narodziła się z miłości do dzieci i kolorów. Znajdziecie tu piękne i praktyczne akcesoria dla dzieci oraz mam. W ich asortymencie są między innymi kocyki, poduszki, także torby, a przede wszystkim pościel dziecięcą. Wszysto najlepszej jakości, uszyte z największą starannością w Polsce. Warto również odwiedzić zakładkę wyprzedaż, czekają tam na Was wyjątkowe okazje cenowe.

Kolekcja Otulli

Dajcie się otulić ich najnowszej kolekcji. Bawełna premium, velvet oraz tkanina bambusowa to jej znaki rozpoznawcze. Bambusowe otulacze i pieluszki to bez wątpienia niezbędnik każdej mamy. Bambusowa tkanina ma właściwości antybakteryjne, jest lekka, przewiewna i super chłonna. Ma wiele praktycznych zastosowoń, dlatego warto ją mieć zawsze pod ręką. Warto też dodać, że łodyga bambusowa rośnie mega szybko, niemal tak szybko jak dzieci. Niektóre gatunki potrafią osiągnąć 30cm dziennego przyrostu.