Nadruki

W modzie dla dzieci wszystkie wzory, kolory i nadruki są dozwolone. Ma być kolorowo i wesoło. Tu wszystko pasuje do wszystkiego i bezkarnie można dać ponieść się wyobraźni. Jakie nadruki są teraz najmodniejsze? Zwierzaki, dzieciaki je pokochają.

Marka mullido to coś więcej niż ubranka z nadrukami, to ubranka dla małych odkrywców. Stworzone z pasji do szycia i miłości do podróży. Zainspirowane pięknem Nowej Zelandii, szyte w Polsce z najwyższej jakości bawełny organicznej, barwionej farbami wolnymi od jakiejkolwiek chemii.

Wraz z mullido zabieramy Was w podróż na drugi koniec świata. Będzie kolorowo i egzotycznie. Symbolem Nowej Zelandii jest uroczy, nielotny ptaszek kiwi, dlatego to właśnie on znalazł się w logo marki. Jakie zwierzaki znajdziecie w ich pierwszej kolekcji? Egzotyczne ptaki, urocze owieczki oraz pingwiny. Na ich stronie znajdziecie też wiele przyrodniczych ciekawostek.

  • nowa zelandia

Dlaczego akurat Nowa Zelandia? Natalia i Marcin, założyciele marki mieli okazję żyć w tym odległym kraju. Jak widać pokochali go tak bardzo, że postanowili choć kawełek wziąść ze sobą i pokazać Wam. O ich wrażeniach z Nowej Zelandii przeczytacie na blogu https://mullido.pl/blog/ .

Podróże to jedyna rzecz, za którą płacisz i stajesz się bogatszy

My jesteśmy pod wrażeniem, a to dopiero pierwsza kolekcja mullido. Na pawno jeszcze nie raz nas zaskoczą. Oj marzy nam się Nowa Zelandia i chyba nie tylko nam. Dzięki mullido ten odległy kraj stał się odrobinę bliższy.