mustard kid
Blog

Musztardowe dziecko

Styczniowa premiera

Pierwsza premiera w tym roku. Marka Mustard Kid. Oni dokładnie wiedzą jakie powinny być ubranka dla dzieci. Wygodne! Mają nie przeszkadzać dzieciom w odkrywaniu świata. Można je nosić zawsze i wszędzie. A i uroku też im nie brakuje. Kamila, założycielka marki zadbała o każdy szczegół. Nie ma tu miejsca na gryzące metki czy uwierające szwy. Są za to miękkie, naturalne materiały i wygodne kroje przetestowane przez dzieci.

Musztardowe love

Nie wiem jak Wy, ale nas zawsze fascynuje skąd wzięły się nazwy marek. Co było inspiracją dla tej marki? Śpieszymy wyjaśnić, że był to …. kolor musztardowy. Pełen energii, optymizmu i radości. I taka właśnie jest marka Mustard Kid. I takie powinno być dzieciństwo. Kolorowe jak ich ubranka. W ich najnowszej kolekcji znajdziecie zarówno ubranka dla dziewczynek jak i chłopców. Ich rozmiarówka obejmuje rozmiary dla dwulatków aż do rozmiaru 122. Bez problemu skompletujecie u nich modną i wygodną stylówkę dla przedszkolaka. Legginsy Floress to must have każdej młodej damy.

Ubranka made in Poland

Wygodne i do tego polskie. Cały proces produkcji ma miejsce w Polsce. Począwszy od projektu aż po finalny produkt i opakowanie. Dzięki temu marka ma całkowitą kontrolę nad produkcją i jakością ubranek. Wybierając ich ubranka macie pewność, że przy ich produkcji nikt nie ucierpiał. Mustard Kid dba o godne warunki pracy. Czego niestety nie można powiedzieć o wielu chińskich producentach. Smutne, ale prawdziwe.

Zrównoważona marka

Jedni prześcigają się nowymi kolekcjami. Inni, jak Mustard Kid stawiają na zrównoważony rozwój. Dla nich liczy się jakość, a nie ilość. Wszystkie produkty powstają z certyfikowanej bawełny, również organicznej. Są bezpieczne i trwałe. Z pewnością posłużą wiecej nić jednemu dziecku, a nie do pierwszego prania. Z czystym sumieniem polecamy i zapraszamy na zakupy https://mustard-kid.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *