Momika

Innowacyjne akcesoria dla dzieci

akcesoria dla dzieci

Witajcie w Momika-wym świecie wyjątkowych akcesoriów dla dzieci. Tu liczy się komfort, prostota oraz sensoryczne doznania. Uwielbamy ich pomysłowość i innowacyjne rozwiązania! Wszystkie produkty powstają z myślą o bezpieczeństwie i komforcie dziecka. Proste rzeczy są wielkie, otóż to.

Bezpieczny sen

Małe dzieci większość swojego życia przesypiają. Sen jest niezbędnym elementem prawidłowego rozwoju dziecka. Mięciutka pościel, uszyta z wyselekcjonowanych materiałów oraz duży wybór praktycznych kocyków i ochraniaczy do łóżeczka, wszystko co potrzebane by zapewnić maluszkowi komfort znajdziecie tu https://momika.pl/

Dziecko w kąpieli

Pierwsza kąpiel maluszka to ważny moment w życiu rodzica. Czasem początki bywają trudne, nie wszystkie dzieci lubią pluskać sie w wodzie. Ale napewno wszystkie pokochają mięciutki, wafelkowy ręcznik od Momika . Super chłonny, z praktycznym kapturkiem, niezbędnik każdej wyprawki, sprwdzi się też dla starszych dzieci.

Bezpieczeństwo w podróży

Każdy rodzić wie, że podróż z dzieckiem samochodem, zwłaszcza w chłodniejsze dni to nie lada wyzwanie. Najpierw zimno po kilku minutach ciepło. Do tego pozostaje kwestia bezpieczeństwa. Eksperci są zgodni, pasów nie powinno zapinać się na grubą kurtkę. I tu z pomocą przychodzi Momika i ich akcesoria do podróżowania. W miękkim otulaczy podróż jest przyjemniejsza i przede wszystkim bezpieczniejsza. Więcej o otulaczach przeczytacie tutaj oraz na stronie Momika.

Piankowe mebelki

Z niecierpliwością czekamy na ich powrót. Piankowe mebelki idealne, do pokoju dziecięcego. Mięciutkie, wygodne i super lekkie. Jesteśmy pewni, że dzieciaki je pokochają.

Puzzle ortopedyczne

Kolejna ciekawa pozycja w ofercie Momika. Idealnie sprawdzą się przy leczeniu płaskostopia u dzieci. Mają tylko jedną wadę, nie są produktem produkowanym w Polsce.