Moda alternatywna

Pastelowe kolory, kwiatuszki, serduszka czy słodkie misiaczki. To wszystko czego tutaj NIE znajdziecie. Będzie za to oryginalnie i nie standardowo. Coś dla tych, którzy mają dość przesłodzonych ubranek i szukają w modzie czegoś wyjątkowego. Witajcie w świecie alternatywnej mody dla dzieci.

Jeśli nie lubicie czarnych ubranek to lepiej tu nie zaglądajcie. Łamiemy stereotypy i nosimy to co lubimy! Moda alternatywna nie jest dla każdego, to ubrania dla ludzi z charakterem. Idealnie sprawdzą się jako oryginalny prezent lub kostium na Halloween lub inna okazję.

Koniec z nudą! Czas na oryginalność i bycie sobą. Odważysz się?

,,Po co się dopasowywać, kiedy urodziłeś się po to by się wyróżniać” dr. Seuss

Rockowe ubranka dla dzieci https://miarock.pl/

Moda dla dzieci nie musi być nudna i marka Mia Rock nam tu udowadnia. Alternatywa dla wszystkich rodziców, którzy mają dość słodkich ubranek dziecięcych i szukają w modzie czegoś wyjątkowego.

Dużo tu praktycznej czerni i rockowych akcentów, wszystko to czego nie znajdziecie w sieciówkach. I oczywiście najwyższa jakość bezpiecznych dla dzieci materiałów. Ich autorskie nadruki są niemal niezniszczalne.

W ich ofercie znajdziecie zarówno praktyczne body czy koszlki dla najmłodszych miłośników rocka jak też sukieni, spódniczki czy kurtki z ekoskóry dla trochę starszych dzieciaków.

Specjalnie dla Was, naszych czytelników mamy rabat -20% na hasło kidsplanet

Pytanie tylko czy odważysz się na Mia Rock?

Mieliśmy też przyjemność rozmawiać z Panią Kasią, właścicielką marki. Wywiad możecie przeczytać na naszej stronie https://kidsplanet.blog/?page_id=490 . Trochę o muzyce, modzie i inspiracjach. Warto rozmawiać i poznawać ciekawych ludzi.