Milintoys

Z pasji do drewna, z miłości do zabawy

Witajcie w magicznym świecie Milin. Tu, z pozoru zwykły kawałek drewna zmienia się w piękną, funkcjonalną zabawkę. Zabawkę, która rozwija koncentrację, kreatywność, umiejętności motoryki małej oraz wyobraźnię. A do tego wszystkiego jest ekologiczna, bo drewniana. Wszystkie zabawki powstają z najwyższej jakości drewna oraz bezpiecznych certyfikowanych materiałów. Nic dziwnego, żę ich przeplotki zostały wyróżnione nagrodą Zabawka Roku 2020. Lubicie drewniane zabawki?

Świadome rodzicielstwo

Milin to marka dedykowana świadomym rodzicom, którzy szukają ekologicznych, edukacyjnych zabawek, z najwyższej jakości materiałów. Dzieci powinny uczyć się bawiąc i bawić ucząc, to filozofia marki. Jesteśmy pewni, żę dzieciaki pokochają Małpkę Tosię ,Zezika i resztę wesołej ekipy.

Przeplotki

Genialne w swej prostocie. Nic dziwnego, że przeplotki otrzymały wyróżnienie Zabawka Roku 2020 od portalu Zabawkowicz. Cudowna zabawka dla każdego przedszkolaka. Zresztą zobaczcie sami.

Tablice kredowe

Sentymentalna podróż do czasów naszego dzieciństwa. Teraz taką uroczą tabliczkę możemy podarować naszym dziecią. Lama Pola i Kot Filip to nasi faworyci, ale inne też są równie piękne. Sprawdźcie koniecznie tablice kredowe.

Domek dla lalek

Marzenie każdej dziewczynki. Można go umeblować i bawić się godzinami. Stanowi też piękno ozdobę pokoju dziecięcego.

Drewniane kartki

Drewniana kartka to wyjątkowym prezentem, który pozostanie na zawsze. Na drewnie można pisać, a nawet rysować oraz z łatwością przykleić znaczek. Nie ma dwóch takich samych drzew, dlatego każda kartka jest unikatowa. Znajdziecie coś na każdą okazję.

Zakładki do książek

Drewniana zakładka z pewnością będzie umilała czytanie ulubionej książki.
Do wyboru kilkanaście motywów o różnorodnej tematyce. Doskonale sprawdzi się jako pomysł na prezent

Jak sami widzicie Milin to nie są zwykłe drewniane zabawki, to zabawki z duszą. Na lata i dla całych pokoleń. Cieszymy się, żę możemy ich gościć na naszej stronie KisdPlanet. Miłej zabawy!