Mamelki Elemelki

polska marka dziecięca
Polska marka dziecięca

Wróbelka Elemelka przedstawiać nie trzeba, klasyka polskich bajek i piękne wspomnienie z dzieciństwa. Takie też są ubranka marki Mamelki Elemelki. To połączenie tradycji i najlepszej jakości. Wszystkie powstają w lokalnej szwalni w Wielkopolsce. Jeśli wkrótce wybieracie się do fotografa i nie wiecie w co ubrać dziecko na sesje zdjęciowom, koniecznie zajrzyjcie na ich stonę. Znajdziecie tam wiele inspiracji, urocze bonetki czy dzianinowe sweterki sprawdzą się doskonale. Mamelki Elemelki to polska marka dziecięca z duszą, stworzona dla świadomych rodziców.

Ekologia

Eklogia to nie moda, to konieczność

Jedyną słuszną drogą jest zrównoważony rozwój. Jeśli już wytwarzać nowe to w zgodzie z naturą, bez chodzenia na skróty. Brzmi rozsądnie, prawda?Wszystkie produkty szyte przez Mamelki Elemelki powstają z certyfikowanych materiałów, a dzianina pochodzi z przędzy z recylingu. Nie znajdziecie u nich plastiku, nawet metki drukowane są na eko papierze, a wszywki mają w składzie 90% bawełny. Bez wątpienia Mamelki Elemelki zasługują na miano polskiej eko marki. Dla nich względny etyczne są najważniejsze. Cały czas poszukują nowych, lepszych rozwiązań, bo zawsze można lepiej i bardziej ekologicznie.

Styl i wygoda

Mamelki Elemelki to ponadczasowe ubranka dla dzieci. Zainspirowane tradycją, tworzą niepowtarzalną kolekcję, która zawsze będzie modna. Z pewnością posłużą więcej niż jednemu dziecku. Stworzone dla rodziców, którzy szukją w modzie dla dzieci czegoś wyjątkowego i stawiają na etyczne rozwiązania. To ubranka na lata, dla kilku pokoleń. Jednym słowem jest to marka stworzona dla ludzi świadomych.

Na każdą okazję

W ich ofercie znajdziecie ubranka na każdą okazję. Dzianinowe sweterki i bloomersy, sukienki, ogrodniczki, wygodne spodenki czy urocze czapeczki bonetki. Idealnie sprawdzą się też do sesji zdjęciowej w stylu rustyklanym. Wiele rodziców ma problem, w co ubrać dziecko na sesje zdjęciową. Delikatne, naturalne kolory, to zawsze dobry wybór. Perfekcyjne w swej prostocie, podkreślą naturalne piękno dziecka. A przede wszystkim są wygodne i bezpieczne dla dzieci. Po więcej porad dotyczących, w co ubrać się na sesję zdjęciową zapraszamy tutaj. A bez względu czy szukacie sukienki na wielkie wyjście czy praktycznego bodziaka adres jest ten sam Mamelki Elemelki. Stworzone z pasją i dbałością o detale, inspirowane tradycją.