Lupino – akcesoria dla małych i dużych

Moda na turbany i opaski bezuciskowe owładnęła Polskę. To obowiązkowy dodatek do każdej stylizacji. Noszą je zarówno dzieci jak i dorośli. Dzięki marce Lupino możecie skompletować zestaw matchy matchy, czyli taka sama mama i córka, a i dla chłopców też coś się znajdzie. Wszystkie akcesoria szyte są na zamówienie, przez co są idealnie dopasowane i komfortowe.

Turbany i spółka

Co jeszcze znajdziecie u Lupino? Mówiąc krótko akcesoria dla dzieci i rodziców. Czapki i kominy, turbany chusty, gumki do włosów oraz nasze ulubione opaski korony. Coś wyjątkowego dla małyk księżniczek i królewiczów. Taka opaska bezuciskowa idealnie sprawdzi się do urodzinowych sesji zdjęciowych. A jeśli macie w domu małego miłośnika zwierzaków, to polecamy wersję Miś.

Bez względu na porę roku, napewno znajdziecie coś dla siebie i dziecka. Jesienią turban ochroni przed chlodem, a latem opaska ujarzmi niesforne kosmyki. A gumek do włosów nigdy za dużo. Każda mała dziewczynka chce być jak jej mam, a Lupino pomaga spełnić to marzenie. Czasem wystarczy mały dodatek, by cała stylizacja nabrała wyjątkowego wyglądu.

Lupino to mała rodzinna marka i właśnie za to ją cenimy. Szyją wyłącznie z certyfikowanych materiałów, bezpiecznych dla dzieci. Wybór wzorów i kolorów mają ogromny, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Właścicielką marki jest Ania, przemiłą osobą, jeśli chcecie poznać Lupino od podszewki to zapraszamy tutaj.