Light Story

Polska pościel dla dzieci

Dzieciaki to najlepsza inspiracja do działania. Light Story to kolejna polska marka, która powstała w trakcie … urlopu macierzyńskiego. Marta, jako młoda mama doskonale zna potrzeby zarówno dzieci jak i rodziców. W jej sklepie internetowym znajdziecie piękne tekstylia, pościel, ręczniki, kocyki, kokony czy rożki niemowlęce. Jednym słowem wszystko co niezbędne by skompletować wyprawkę dla dziecka.

Len i bawełna

Len to materiał idelny. Oddycha, jest mega wytrzymały i hipoalergiczny. Dzielnie znosi niezliczoną ilość pobytów w pralce. A z biegiem czasu jest jeszcze piękniejszy. Jednym słowem jest to doskonała tkanina na pościel dla dzieci. W Light Story znajdziecie duży wybór tekstyliów właśnie z tego materiału. Len, którego używają poddany został kilkustopniowemu zmiękczeniu, przez co jest wyjątkowo delikatny i przyjemny w dotyku. Wprost stworzony dla wrażliwej skóry dzieci. Jeśli jednak wolicie bawełnę, nie ma sprawy. Każdy znajdzie u nich coś dla siebie.

Wyprawka dla dziecka

Kąpletowanie wyprawki, ach co to są za emocje. Poza ubrankami potrzebna nam będzie pościel, kocyk, ręczniki i jeszcze kilka przydatnych drobiazgów. Zawsze warto mieć pod ręką zapas muślinowych pieluszek, które posłużą także do otulenia maluszka. Kokony i rożki niemowlęce to również przydatne gadżety. Wszystko to znajdziecie na stronie Light Story. Polska pościel dla dzieci, poza jakością ma jeszcze jedną zaletę. Każdy produkt może być taki jak sobie wymarzyliście. Możecie dowolnie eksperymentować z wzorami i kolorami. Udanych zakupów.