Lepre

Lepre – wyjątkowe akcesoria dla dzieci. Mięciutkie, delikatne materiały stworzone do otulania. W ich ofercie znajdziecie pościel, kocyki, kokony i wiele więcej pięknych rzeczy. Wszystko co niezbędne wy stworzyć wyprawkę idealną. Jesteśmy zwolennikami praktycznych prezentów. Jeśli szukacie czegoś na baby shower, urodziny lub inną okazję, znajdziecie tu mnóstwo inspiracji na każdą kieszeń.

Oczekiwanie na dziecko oraz pierwsze dni w domu z maluszkiem to wyjątkowy czas w życiu każdego rodzica. Wraz z marką Lepre będzie jeszcze piękniej. Nasze dzieci, od pierwszych dni życia zasługują na wszystko co najlepsze.

Lepre to Mała rodzinna marka z wielkim potencjałem. Co ich wyróżnia ? Autorkie projekty, indywidualne podejście do klienta i oczywiście jakość. Wszystki produkty powstają z certyfikowanych materiałów bezpiecznych dla dzieci i niemowląt. Od teraz skompletpwanie idealnej wyprawki to już nie problem. Najlepsze bo polskie.

Wiele z Was pewnie zastanawia się skąd na nazwa i co ona ma wspólnego z marką. Odpowiedź znajdziecie tutaj. Mieliśmy przyjemność rozmawiać z panią Karoliną właścicielką marki. I jak zawsze mamy dla Was rabat, do końca października 2020 na hasło Kids Planet -10%.