Frog on the rock

wyjątkowe sukienki

Wyjątkowe sukienki, dla wyjątkowych dziewczynek

Posiadanie trzech córek musiała tak się skończyć. Na początku sukienki powstawły właśnie dla nich, a teraz otwierają swoją szafę także i dla nas. Poznajcie FrogOnTheRock, czyli nowa polska marka dla dzieci. Tworzą wyjątkowe sukienki, dla wyjątkowych dziewczynek.

Co ich wyróżnia? Piękne wzory, wysokiej jakości materiały i ponadczasowy styl. Ich sukienki sprawdzą się zarówno od święta jak i na codzień. Nie dość, że są piękne to przede wszystkim wygodne. Proste, klasyczne fasony wzbogacone o koronki, haftowane kołnierzyki, drewniane guziczki wszystko to znajdziecie w ich sukienkach. Nam kojarzą się z Anią z Zielonego Wzgórza i chyba słusznie bo jeden z modeli właśnie nazywa się Zielone Wzgórze.

Ekologia i spółka

Sukienki powstają wyłącznie z certyfikowanej bawełny, co gwarantuje że są bezpieczne i przyjazne dla skóry. Dużą wagę przywiązują też do ekologii. Wszystkie zamówienia pakowane są w tekturowe, wytrzymałe pudełka stworzone z materiałów wtórnych. Można je potem wykorzystać np jako miejsce do przechowywania skarbów znalezionych podczas rodzinnych wycieczek. Więcej pomysłów co zrobić z pudełkiem znajdziecie już wkrótce na stronie FrogOnTheRock. W ich pracowni nic się nie marnuje. Ze skrawków tkanin, pozostałościach po sukienkach wyczarowują gumki do włosó i inne akcesoria.

Marka z duszą i potencjałem

FrogOnTheRock to bezwątpienia marka z duszą i potencjałem. Miło nam,że mogliśmy pokazać ją Wam jako pierwsi. Każda dziewczynka w swojej szafie powinna mieć choć jedną sukienkę w stylu Ani z Zielonego Wzgórza, by poczuć się wyjątkowo. Bo każda jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Nie zapominajmy im tego powtarzać.