Fizokids

Polska marka dla dzieci

Poznajcie nową polską markę dla dzieci, Fizokids. Nie tak dawno miała miejsce premiera ich nowej kolekcji. Dziś mamy przyjemność pokazać ją u nas. Obiecujemy, że będzie oryginalnie i wiosennie. A przede wszystkim wygodnie oraz bezpieczne, ponieważ ich produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Kolejny przykład na to, że polskie ubranka dla dzieci są najlepsze na świecie.

Pochodzenie ma znaczenie

Nie wiem jak Wy, ale my bardzo zwracamy uwagę na pochodzenie produktów. Za to też cenimy Fizokids. Od projektu, poprzez wykonanie wszystko powstaje w Polsce. Ich ubranka szyte są z polskich materiałów z certyfikatem OEKO 100, a dzianiny mają certyfikat GOTS . Jeśli cenicie sobie jakość i bezpieczeństwo, jesteście we właściwym miejscu. Czas przyjżeć się bliżej ich nowej kolekcji.

Biedroneczki są w kropeczki

Koniec teorii, czas na konkrety:) Oto wiosenna kolekcja marki Fizokids. Znajdzicie w niej dużo słońca, błękitnego nieba oraz masę pozytywnej energii. I oczywiście biedronki, i ptasztki i rybki. Wszystko, co kojarzy się z wakacjami i dobrą zabawą. To będzie piękne lato, pełne przygód.

Unikatowe wzory i kolory

Przyznajcie sami ich kwadratowe zwierzaki są mega oryginalne i urocze. Dlatego jesteśmy pewni, że dzieciaki je pokochają. Mega zaletą tej kolekcji jest to, że tu wszystko do siebie pasuje. Żółć idealnie współgra z błękitem. Ale naszym faworytem jest cementowa szarość w połączeniu z delikatnym wrzosem lub musztardą. Te kolory zawsze będą modne. Fizokids udowadnia, że moda dla dzieci może być funkcjonalna, wygodna i do tego atrakcyjna. Polskie ubranka dla dzieci są najlepsze! Zawsze będziemy to powtarzać.