Fancy Outlet

Polskie marki

Oryginalne wzory, wygoda, różnorodność. Za to je kochamy. Polskie ubranka dla dzieci mają tylko jedną wadę. Są droższe od tych z sieciówek. Jakość kosztuje, a niestety nie wszystkich na to stać. I tu pojawia się Fancy Outlet. Jedyny taki outlet z polskimi ubrankami dla dzieci. Najlepsze polskie marki w atrakcyjnych cenach! Od teraz każdego stać by zapewnić dziecku komfort noszenia polskich ubranek. Razem z nimi skompletujeci modną stylówkę dla maluchów. Idealne miejsce dla łowców okazji!

Dobre po polskie

Za co cenimy polskie marki? Za jakość wykonania, super materiały, oryginalny design , a przede wszystkim za polskość. Powstają w Polsce, dzięki czemu napędzają polską gospodarkę. Wybierając je wspieramy siebie na wzajem i inwestujemy w przyszłość naszych dzieci. Więcej o patriotyzmie gospodarczym przeczytacie tutaj. Fancy Outlet sprawia, że od teraz polskie marki są też w zasięgu osób z mniej zasobnymi portfelami.

Różnorodność

Na stronie Fancy Outlet znajdziecie wszystko co potrzebne by stworzyć modną i wygodną stylówkę dla dzieci. Ponad 15 topowych polskich marek w obniżonych cenach nawet do -70%! Różnorodna oferta, daje dzieciom gwarancje wygody podczas zabawy, a rodzicom możliwość dowolnego łączenia odzieży w różnym stylu, kolorystyce i wzornictwie. Zresztą najlepiej sprawdźcie sami tutaj. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Misja

Fancy Outlet to sklep z misją. „Bardzo byśmy chciały, aby nasze dzieci cały dzień mogły bawić się w ubrankach, które gwarantują im komfort zabawy, a nas nie kosztują miliony monet. Zależy nam, aby wspaniałe polskie wyroby trafiły również do bardziej oszczędnej grupy odbiorców.” -Kasia i Julia założycielki Fancy Outlet. My jako rodzice możemy tylko dodać, dziękujemy.