Diplokid

Pogoda na spacer jest zawsze, wystarczy tylko mieć odpowiednią, nieprzemakalną kurtkę. Właśnie kurtki dziecięce są naszym dzisiejszym bohaterem. Poznajcie nową, wyjątkową markę dla dzieci Diplokid i ich kurtki softshell. Prawdopodobnie właśnie szukacie nowej kurtki na wiosnę, przychodzimy Wam więc z pomocą.

Kurtka idealna

Czy istnieje kurtka idealna? Nieprzemakalna, ale jednocześnie oddychająca. Wygodna, ale też taka, która spodba się dzieciom. Praktyczna, czyli rosnąca wraz z dzieckiem. I co ważne, z odblaskami, by zapewnić bezpieczeństwo na drodze. Kurtki Diplokid spełniają wszystkie nasze oczekiwania. I są po prostu czadowe!

Kurtki softshell

Jak najlepiej ubrać się na wycieczkę? Oczywiście na cebulkę. Softshell to taka nowoczesna cebulka. Na zewnątrz wodoszczelna, chroni przed wilgocią, wiaterm i chłodem, a jednocześnie oddycha. Od środka kurteczki Diplokid mają bawełnianą podpinkę co zapewnia komfort przy każdej pogodzie. Są lekkie i po prostu wygodne. No i te kolory. Dzieciaki je pokochają. Dla chłopców polecamy dinozaury, a dla dziewczynek motyw z Alicji w Krainie Czarów. Chociaż nic nie stoi na przyszkodzie by było na odwrót.

Bezpieczeństwo

Dla Diplokid bezpieczeństwo małych użytkowników jest najważniejsze. Kurtki wykonane są z materiałów bezpiecznych dla dziecka, posiadających certyfikat Oeko-Tex 100. Żywa i kolorowa kolorystyka sprawią, że Wasze dziecko wyróżni się wśród innych. Dzięki odblaskowym elementom będzie można je łatwo dostrzec również po zmroku.

Kurtki rosnące z dzieckiem

Tak, dobrze czytacie kurtki Diplokid rosną razem z dziećmi! Dzięki odpowiedniej długości i zawijanym rękawkom posłuży dłużej niż na jeden sezon. Z pewnością dzieciaki będą zachwycone, że mogą dłużej nosić ich ulubioną kurtkę.

Ekologia

Zawsze dociekamy jakie rozwiązania ekologiczne stosują polskie marki. I w tej kategorii Diplokid nie zawodzi! Przede wszystkim ich kurtki są solidne, więc starczą na dłużej. Tkanina softshell nie przyjmuje łatwo brudu, więc nie trzeba ich tak często prać. Jak już wspomnieliśmy, rosną wraz z dzieckiem, kolejny plus. Ponad to do pakowania nie używają plastiku, zrezygnowali też z metek. A wszystkie małe ścinki zostawiają by wykorzystać je do robienia kolcy dinozaurów lub innych ozdobnych elementów. Jesteśmy pod wrażeniem!

Kurtka wiosenno jesienna

Podsumowując, wygląda na to, że odkryliśmy idealne kurtki na sezon wiosenno jesienny. Z pewnością dzieciaki je pokochają. Od teraz pogoda na specer jest zawsze. Udanych wędrówek. Ale najpierw chodźcie na zakupy tutaj. Wasza nowa, ulubiona polska marka dla dzieci