Blog

Cena czyni cuda

Czyli kilka słów o tym jak nie robić zakupów

Cena czyni cuda. Zdażyło Ci się kiedyś jakim „cudem” kupić coś, co nie jest Ci do niczego potrzebne i delikatnie mówiąc jest słabej jakości? Bo przecież kosztowało tylko X złotych… Nie dość, że taki nabytek zaśmieca nam dom, a w konsekwencji Naszą Planetę, to jeszcze powoduje nieprzyjemny dyskomfort źle wydanych pieniędzy.

Nie Ty pierwszy i nie ostatni dałeś się na to nabrać, ale wystarczy wyciągnąć wnioski i nie dać się skusić ponownie. Wybierajmy produkty mądrze, kierując się ich jakością i naszymi potrzebami, a nie ceną. Zwracajmy uwagę na ich pochodzenie, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Dużo mniej oczekujemy od taniego produktu i szybciej podejmujemy decyzje o jego zakupie. Ale czy słuszną? Z tym różnie bywa. Kupując droższy produkt możesz zaoszczędzić i mieć to przyjemne uczucie , że posiadasz coś wartościowego, a nawet luksusowego. Polskie marki z pewnością zasługują na miano premium.

Czy nie lepiej więc mieć kilka naprawdę dobrych rzeczy niż całą masę nijakich? Często zdarza się tak, że pomimo szafy pełnej ubrań i tak nie mamy co na siebie włożyć. Ubrania kiepskiej jakości po prostu źle się noszą i wystarczają do pierwszego prania, a potem … lądują na śmietniku lub zalegają w szafie i co dziennie przypominają o nietrafnym wyborze.

Nie daj się zwieść cenie, postaw na jakość.

Udanych zakupów !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *