Blog

Be the change

Bądź zmianą
be the change

Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć na świecie

Wszyscy razem tworzymy świat w którym żyjemy. Każdy jest istotnym elementem całości. Nasz świat nie jest doskonały, ale jedyny jaki mamy. Zawsze możem coś zmienić, ulepszyć. Zmiany to długotrwały proces, ale jak najbardziej są możliwe. Trzeba tylko zacząć działać.

Zmiany zawsze powinniśmy zaczynać od siebie, nawet najmniejszy krok ma znaczenie. Chcesz żyć na czystej planecie, nie śmieć. Ludzie mają Cię szanować, więc Ty sznuj ich. Uśmiechaj się więcej, to i ludzie wokół Ciebie zaczną. Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć w innych.

To też tyczy się zakupów. Wybierajmy polskie, lokalne marki. Wspierajmy się na wzajem. Im więcej Kowalski będzie miał pieniędzy, tym więcej wyda u nas. I wszyscy będą szczęśliwi. Tym sposobem cała gospodarka działa tak jak powinna. Koniec z zazdrością, czas na zmiany. Razem jesteśmy w tej samej biało-czerwonej drużynie.

Rok 2020 jest wyjątkowo ciężki dla nas wszystkich. Izolacja od rodziny i przyjaciół, nauka z domu, zamrożenie gospodarki, niepowność co przyniesie jutro. Może to właśnie ten moment, by rozpocząć zmiany. W tym roku wybierając świąteczne upominki, nie zapomnijcie o polskich markach. Kupując polski produkt obdarowujecie też sprzedającego. Dajecie nadzieję, że niczego mu nie zabraknie na Świątecznym stole. Na tym właśnie polega Magia Świąt, nikt nie powinien być pozostawiony sam sobie. Wspierając się nawzajem przetrwamy ten trudny okres.

Więcej o zmianach przeczytacie tutaj. Be the change …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *