Aranka brand ubranka dla dzieci

Ubranka dla dzieci

Co łączy uroczego kurczaka i modę dziecięcom? Odpowiedź jest prosta. Aranka, czyli nowa polska marka odzieżowa. Ich znakiem rozpoznawczym są ubranka dla dzieci z motywem kurczaka. Poznajcie ich pierwszą kolekcję. Znajdziecie w niej wygodne dresy dla dzieci z autorskimi nadrukami. Wszystko tworzone w duchu slow fashion. Bo w modzie jak i w życiu liczy się przede wszystkim jakość, a nie ilość. A na dobre rzeczy warto poczekać.

Slow fashion dla dzieci

Aranka to kolejna marka, która stawia na zrównoważoną modę. Ubranka dla dzieci mają być uniwersalne, funkcjonalne i wygodne. Mają nam służyć latami, a nie przez jeden sezon. Slow fashion to przeciwieństwo wielkich korporacji, gdzie każdego roku powstaje po kilka, a nawet kilkanaście nowych kolekcji. Marka Aranka nigdzie się nie śpieszy, tworzy jedną, maskymalnie dwie kampanie w roku. Wszystkie ich produkty wykonane są ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Szyte są z najwyższej jakości naturalnych dzianin wyprodukowanych w Polsce.

Ekologiczna marka dla dzieci

Ekologi jest bardzo ważnym elementem dla marki. U nich nic się nie marnuje. Bez wątpienia można ich nazwać ekologiczną marką dla dzieci. Dlaczego? Wszytskie zamówienia pakują w tekturowe pudełka, wykonane w 90% z przetworzonych materiałów wtórnych. Cyforowe nadruki wykonywane są z użyciem farby na bazie wody. Z resztek materiału powstają akcesoria i dodatki. Warto na bierząco sprawdzać zakładkę na ich stronie, EkoResztki. Możecie tam znależć prawdziwe perełki w obniżonych cenach. I wreszcie metki, oczywiście z papieru.

Dresy dla dzieci

Jakie jest najbardziej uniwersalne, wygodne ubranie na świecie? Oczywiście dres! Dlatego w pierwszej kolekcji marki znajdziecie właśnie dresy dla dzieci. Idealne do przedszkola czy na spacer. Sprawdzą się wszędzie. I do tego te autorskie wzory. Aż chce się krzyknąć. O kurczę, fajne te dresy. Ekologiczna moda dla dzieci nie musi być nudna.

I na koniec coś dla miłośników kolorowych skarpetek. Kurczakowe skarpetki dla mam. Dostępne w dwóch kolorach. Idealnie pasują do dresu. Możecie stworzyć rodzinne matchy matchy. Skarpetek nigdy za wiele.

Kids Planet – przewodnik po polskich markach dla dzieci