Ha Ha Wyszukiwanki

Wieczorowe opowieści pościelowe

Ha ha wyszukiwanki to nie jest zwykła pościel dla dzieci, to ilustrowane tekstylia do opowiadania, wyszukiwania, malowania i nauki nowych słówek. Całkowicie unikatowy projetk na naszym rynku, który w pozytywnie wpywa na więzi między dziećmi i rodzicami. Idealnie sprawdzi się też jako oryginalny i praktyczny prezent dla dziecka.

Wspólnie spędzony czas to najlepszy prezent, jaki możemy podarować naszym dzieciom.  Wielowątkowe rysunki, naniesione na produkty pobudzają wyobraźnię oraz dają wiele możliwości do wspólnego opowiadania historyjek. Dzięki detalom można trenować spostrzegawczość oraz uczyć się nowych słów. Można liczyć, grać, tworzyć komiksy, lub… po prostu wykorzystać je do zabawy. To taka książka, tyle że bez słów, to my wraz z dziećmi tworzymy w niej historie. Dzięki Ha Ha Wyszukiwanki możecie zaprojektować pościel według Waszego wzoru. Większość produktów powstaje na konkretne zamówienie klienta co gwarantuje unikatowość i niepowtarzalność i odpowiada zainteresowanią dziecka.

Coś więcej niż pościel

W ich ofercie nie zabrakło też bambusowych kocyków i otulaczy, narzut czy koszulek do samodzielnego kolorowania. I uwaga możecie też kupić pościel w wersji dla dorosłych. Idealna na rodzinne, leniwe poranki w łóżku. Jeśli szukacie wyjątkowego prezentu to koniecznie zajrzyjcie na ich stronę. Niektóre produkty dostępne są od ręki, możecie też skorzystać z wirtualnych konsultacji zakupowych i stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

Wyszukiwanki wykonane są z bezpiecznych materiałów, posiadających atesty bezpieczeństwa, w tym certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Co ważne można je bezpiecznie prać w pralce. Zanim trafią na rynek przechodzą testy, zostają oddane w ręce dzieciaków.

Ta marka to zdecydowanie coś więcej niż pościel, to ukłon w stronę kreatywnej natury dziecka. Każdy produkt ma walory artystyczne, ale także jest w pełni użytkowy. Na ich stronie znajdziecie też całą masę pomysłów do wspólnej zabawy i nauki z dzieckiem. Po inspiracje zerknijcie tutaj. Przeczytacie między innymi o tym jak stymulować rozwój mowy, czy wspólnie uczyć się angielskiego.

I tak właśnie rodzi się nowa tradycja. Od teraz oprócz czytania ksiązek przed snem tworzymy wraz z dziećmi opowieści pościelowe. Ta marka z pewnością znajdzie miejsce w naszym nowym dziale zatytułowanym pomysłowe rozwiązania.